חזון האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע

האיגוד הישראלי לבעלי מקצוע שמה לה למטרה להיות האיגוד שמאגד את כל בעלי המקצוע האמינים, המקצועיים והאיכותיים במקום אחד, וזאת על מנת שאתם כצרכנים תוכלו ליהנות משירותים במחיר הוגן וכן מבעלי מקצוע מקצועיים ואיכותיים עם ניסיון וותק ולא מאנשי מקצוע חאפרים.


לפעול למען הגינות עסקית וכן לספק לאגד את כל בעלי המקצוע אשר להם תעודות והסמכות בתחום מקצועם. כל בעל מקצוע אצלנו הינו בעל ניסיון בתחום בו הוא עוסק כולל הסמכות שעבר בסיום לימודיו וכן תעודות שסיים את לימודי המקצוע שלו. כמו כן, כל בעל עסק אשר מפורסם באתר מתחייב לעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח ולספק לו שיורת מקצועי ומחיר הוגן.

אמינות בעל המקצוע

אצלנו תמצאו אנשי מקצוע שבראש ובראשונה הם אנשים אמינים לפני שהם בעלי מקצוע. כך שבכל שאלה או בעיה שאתם נתקלים במהלך קבלת השירות או אפילו לאחר סיום השירות, אתם מוזמנים לפנות לבעל המקצוע או למוקד שלנו ותקבלו תשובה מהירה.

כבוד הלקוח

אצלנו כל לקוח ולקוח חשוב גם לקוחות חדשים וגם וותיקים כאחד. על כן כל לקוח מקבל את היחס והכבוד שמגיע לו מאיש המקצוע. גם אם החליט הלקוח שהוא לא מעוניין בשירותי בעל המקצוע עדיין יקבל יחס הוגן ואישי.

אחריות על העבודה

אצלנו תקבלו אחריות על העבודה. אם חס וחלילה לא תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית של העבודה, בעל המקצוע יבצע את העבודה לשביעות רצונכם המלאה. כמו כן, בכל מקרה של תקלה כלשהי שנגרמה לאחר סיום העבודה או במהלך העבודה, אתם מוזמנים לדווח לאיש המקצוע או למוקד שלנו שישמח לעזור לכם ואף לפצות אתכם.

שימוש בחומרים

אצלנו בעלי המקצוע משתמשים בחומרים האיכותיים והחזקים ביותר שקיימים בשוק. לכן אתם יכולים להיות רגועים שאתם מקבלים עבודה איכותית, חזקה ועמידה לאורך שנים רבות עם מיטב החומרים האיכותיים והחדשים שקיימים בשוק.

תהליך העבודה

אצלנו תהליך העבודה מתבצע ע"י דירוגים של לקוחות אשר השתמשו בשירות בעל המקצוע. ככל שלבעל מקצוע יש יותר דירוגים וחוות דעת כך הוא מקצועי ועבודתו איכותית יותר. המשוב על בעלי המקצוע אשר הלקוח נאסף מהלקוחות לאחר סיום העבודה, נותן מדד ללקוחות אחרים לגבי טיב השירות והאמינות של איש המקצוע. במידה והציון המשוכלל של בעל המקצוע מתחת ל-8 הוא אינו מופיע באתר